Şirketimiz Hakkında

Türkiye ve dünyanın en büyük markaları bizimle hayat buluyor…

ESV Tekstil, yüksek kalitede ev tekstili ürünlerini, 1990’lı yılların başından bu yana üretiyor ve her geçen gün sektöre yeni marka değerleri katmaktadır.

Türkiye’nin en kaliteli ev tekstili markaları arasındaki yerini alan “Gizza Home” markasının yaratıcısı olan ESV Tekstil, dünyanın birçok ülkesinde de bilinen pek çok markayı üretmektedir. Üretim kapasitesiyle Türkiye’nin sayılı büyüklükteki dokuma ve yüksek kaliteli kumaş üreticilerinden ESV Tekstil, 5 milyon metre/yıl üretim kapasitesi, Denizli’de 2.500 m²'lik kapalı alana sahip tesislerinde yepyeni ev tekstili markaları ile üretim yapmaya devam etmektedir.

 ESV Tekstil kendine özgü takip sistemi ve barkod kontrolüyle gerçekleştirdiği üretiminin, kumaş üretiminden konfeksiyona, kalite kontrolden bitiş işlemlerine kadar, tüm aşamalarını kendine ait tam entegre tesislerde gerçekleştirmektedir. Böylece kalitenin dış etkenlere bağlı değişiminin önüne geçilerek hata oranı minimuma indirilmiş ürünler üretilmektedir. 

1980’DEN BUGÜNE…

ESV Tekstil’in istikrarlı yükselişinin arkasında uzun yıllara dayalı tekstil deneyim ve birikiminin, teknoloji ve yeniliğe açık olmanın güveni vardır.
90’lı yıllarda dokuma kumaş ticareti ile başladığı tekstil hayatına 2000 yılında kurumsal bir yapıya dönüşerek yüksek kaliteli kumaş üretimi ile devam eden EV Tekstil, 3.500 m² kapalı, 2.000 m²  açık alanda geleceğin teknolojilerini kullanarak tüm dünyaya üretim yapmaktadır. 2006 yılında ev tekstili üretiminde ileri teknoloji kullanılarak kurulan konfeksiyon bölümünü bünyesine ekleyen firmamız, 2015 yılında Gizza Home markası ile sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. ESV Tekstil, 2016 yılının başlarında “Gizza Home” markası ile mükemmelliğin son adresi olmaya aday olduğunu göstermiş, muhteşem bir kreasyonla piyasaya girmeye hazırlanıyor.

BAŞARI İLKELERİ

ESV Tekstil’in başarısındaki en büyük etken kuruluşundan bu yana aldığı ve uyguladığı ilkesel kararlardır. ESV Tekstil alınan işi zamanında teslim etmeyi, araştırmaya ve yenilikçiliğe önem vermeyi, müşteri odaklı davranmayı, ihtiyacını müşteriden önce hissetmeyi ilke edinmiştir.

İnsana ve Doğaya Saygı… 
Tüm işletmelerimizde “önce insan” felsefesi ile üretim planlamamızı yapmayı ilke edinmiş, profesyonel yönetim ekibimiz, %100 müşteri memnuniyeti ve sosyal imkanları, grup şirketleri ile birlikte 125 çalışanı ile 2.000 m² açık alanlarımız, insana ve çevreye verilen önemin göstergesidir.

TÜRKİYE’DEN DÜNYA’YA…

Bu temel ilkelerden ödün vermeyen ESV Tekstil, üretim, konfeksiyon, satış, pazarlama, finansman ve lojistik bölümünün titiz, doğru stratejik çalışmaları sayesinde, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere diğer doğu Avrupa Ülkeleri, ABD, Suudi Arabistan ve Rusya'ya ihracat yapan, AR-GE çalışmalarıyla tekstil sektörüne yeni yaklaşımlar getiren bir dünya kuruluşudur.

Loading...
Loading...
Loading...